Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    (#210) King Unique Nekem tényleg csúnya a 7, viszolygok a designjától. Nem barátságos, otthonos, hanem hivatali, irodai kinézetű. Persze tudom, hogy sokaknak pont emiatt tetszik. Puritán XP? Vegyük pl. a tálcát: a 7-é csak egy sötét ráadásul túl vastag sáv, a tetején egy világos csíkkal. A tray ikonok dettó: XP grafika, 7 piktogramm. Ennyit a puritánságról. Win 8: Metro és egyéb dolgokat meg nem kötelező használni Tehát mindegy, mennyi szeméttel rakják tele a rendszert? Nem kötelező, de minek oda, ha nem kell? Ne települjön, legyen választható. Az én pici startmenümből is minden elérhető - ami nem kesze-kusza, ha a user átszerkeszti ahogy akarja, nem korlátoltan, mint a 8-nál.. Próbálj ilyet csinálni ;] Én nem csak kikapcsolásra használom, ott van minden olyan program, amit nem használok gyakran. Csak a naponta használtak ikonjai vannak a desktopon, nem szemetelem tele. Ami szerinted abszurd: így gondolom, így látom. Nem adok ki 27 ezret egy minden szempontból csalódás 7-ért, és a metrotól elborzadok, ha meglátom. Én nem nem akarok új rendszert, akarnék, csak nem ilyet. Tudom, hogy bármeddig nem használhatom az XP-t. Második OS-ként viszont maradni fog még sokáig, addig, amíg szükségem lesz rá a régi játékok miatt. (sok a bepótolnivalóm) A Linux meg úgy rossz, ahogy van, a mappának titulált meghajtók, a konzolozás, csomagokból telepítés, hülye program nevek, idióta pingvin mindenütt, és hiába van száz disztró, ha egyik sem igazán szép. (a Linux világában a coderek egyben a garfikusok is..? :DDD )

    (#211) Ed3r_X_ Nyolcezret megérne a 7, a 8 még egyet sem. :( Egyszerűbb, átláthatóbb a 7? Na ez érdekes. Mindenkit az eye-candy fog meg, és hogy modernebb, újabb. Ha drága kütyüket dugdosol rá a PC-re, (smart teló, fényképező, MP3 lejátszó) vagy erős géped van, akkor tényleg jobb - de kis gépre, csak netezni, régebbi játékokkal játszani felesleges pénzkidobás.

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák