Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devilstudio

    tag

    válasz EVL2 #50 üzenetére

    Még jó hogy szabadon szerelhető és nem kell 30 napot várni mire visszakapod.
    Amúgy nem csak az EVGA szerelte micronnal a kártyáit.
    Az Evga volt az első aki azonnal kiadta az új biost. Tapsold meg a haverokat azok még sehol sincsenek.

    EVGA: updates download here
    Gainward: updates download here (select card -> BIOS download)
    Palit: updates download here (select card -> download)
    ASUS: not yet available
    Gigabyte: Gigabyte confirms using both Samsung and Micron memory - thus far no issues have been detected or reported by them or it consumers. Latest infor we received from their R&D is that they will issue a new BIOS. The planned schedule is next week.
    Inno3D: no info available
    KFA2/Galaxy: not yet available
    MSI: MSI have been using both Micron and Samsung memory. They are working on it and BIOS updates will be available soon on their website (after a verification and validation process).
    PNY: no info available
    Zotac: no info available

    [ Szerkesztve ]

    Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

  • Arnol

    csendes tag

    válasz EVL2 #50 üzenetére

    Mivel nekem is egy EVGA 1070 SC kártyám van, gondoltam leírom a tapasztalataim, nem tudom hogy ez a jelenség ennél a kártyánál is jelen van e(elméletben igen mert ez is ACX 3.0 hűtéssel ketyeg), mert láttam már cikkeket, külföldit és magyart egyaránt, ahol csak a FTW változatokat írták.
    Esetemben a kártyának minden része tökéletes!!!
    Samsung memória, ami ha Micron lett volna akkor se estem volna kétségbe, ugyanis a bios frissítése nem egy bonyolult művelet, a megfelelő fájl letöltése, és 2 kattintás után automatikusan megcsinál mindent.
    Természetesen a melegedést is teszteltem, és 4 óra FurMark (4K,8x AA) után se mértem a kártya egyik pontján se 80 °C melegebbet. Teszteltem játékkal is de közel se terhelte annyira mint a FurMark.
    A teszt 22-23 °C -os szobában és egy MasterCase 5 Pro házban történt.

    Ettől független jogosult vagyok ThermalPad -ot rendelni és meg is rendeltem, ami hozzáteszem 2 db kattintás, és az EVGA -val folytatott beszélgetésem alapján a szerelés is körülbelül 5 percet vesz el az időnkből.

Új hozzászólás Aktív témák