Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twollah

    nagyúr

    válasz eddie303 #6 üzenetére

    Pont emiatt nem vettem FS notit, mert szidtak mint a bokrot.

  • Belba

    őstag

    válasz eddie303 #6 üzenetére

    "... Aki nem akarja magat szivatni, ne vegyen Fusi laptopot, en mig elado/szervizeskent dolgoztam, szivtunk egy parral, eleg szep nagyokat..."

    Én nem szervízes vagyok, hanem egy mezei "felhasználó", de teljesen ugyanazt tapasztaltam, amit te is leírtál... :O :O :O

    Az első Fujitsu notebookot éppen 3 éve vettük karácsonykor.
    Akkor kb. 200ezer volt az ára.
    Nem is volt vele különösebb baj 11 hónap 28 napig, akkor befuccsolt és még istenadta szerencsénkre garanciálisan kicserélték az alaplapját.
    Újabb 1 évig döcögött (ekkor már több baj is előjött, kiestek a billentyűk, akkuja tropára ment, stb.), megint alaplapcsere... :W

    Mivel a munkámhoz nagyon kell a MEGBÍZHATÓ számítógép, nekiálltunk újat keresni, megint egy Fujitsu mellett döntöttünk (ár/érték), pedig tanulhattam volna már az előzőekből, de 1,5 éve még nem volt ilyen széles notebook választék, mint most.

    Megvettünk tehát egy másik Fujitsu notebookot (Amilo Pro V2045 02; 300ezer Ft/2006.febr.)
    Mondanom sem kell : 1 évig bírta a nyomorult!!! :o
    Ekkor alaplapcserét állapítottak meg a márkaszervízben (garancia éppen lejárt, alaplapcsere = 80ezer Ft). :W

    NEM javíttattam meg, inkább vettem egy normális asztali gépet.

    Barátnőm 2006.márciusban vette a saját Fujitsu notebookját, ami azóta számtalanszor beszart, már egy vagyont ráköltött, többet volt szervízben, mint használatban, végül múlt héten ő is inkább egy asztali gépet vett magának...

    Nem hiszek ennyi véletlenben!

    Én is csak azt javaslom azoknak, akik notebookot akarnak venni : messze kerülje el mindenki a Fujitsu Siemens notebookokat. Ma már nagy választék van Acer, Dell márkákból, ezek százszor jobbak!

    Kb. 12 éve vettünk egy "noname" notebookot, ami még mindig használható (akkuja kivételével, de hálózatról megy) csak sajnos a processzora/memóriája/merevlemeze túl kicsi a mai igényekhez.

    A Fujitsu feltalálta a "eldobható notebookot" (1 év után eldobandó!), csak az árát is ehhez kellene igazítani... :((

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • creation

    senior tag

    válasz eddie303 #6 üzenetére

    Egyetértek elöttem szólaló kkollegával. és még akkor nem is beszéltünk a csak VSTA támogató laposaikról, amikkel ősnagyot lehet szívni ha XP-t szeretnél.

    Fusi csak annak jó aki a kislányának veszi msnezni... Egy hosszabb lélegzetű vonatutat nem bír ki az 1 éves akku...

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Új hozzászólás Aktív témák