Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    Sziasztok! Kérdeztem már korábban hasonlót, de jelenleg korlátozott működésű wifi szolgáltatás és internet hiányában a laptopomon, nem tudom visszanézni, örülni fogok ez az üzenet elmegy.

    A lényeg: Jelenleg olyan helyen vagyok, ahol van wifi, csak nem igazán működik a falak mögött, laptopon.
    A Huawei telefonon ugyanott jobb a wifi jel (pl. nagyobb a dBm), de ha a telefont kiteszem az ablakba, egészen jó a dBm, az Mbps 14/1, ami nem 21.századi érték, de legalább használható.

    Kérdésem: hogyan tudnám összekötni a telefont a laptoppal úgy, hogy a telefonon jön a wifi, a laptop meg internetezik a telefonnal?
    A telefon beállításhoz tényleg béna vagyok, kérlek, aki válaszol, kicsit részletesebben.

    Na ha a segítségetekkel összehozott telefon wifi - laptop internet elérés a wifi hibájából továbbra is használhatatlan lesz, kénytelen leszek a telefonra a jelenlegi 150MB-os adatcsomag helyett, ideiglenesen valami nagyobb adatcsomagot venni... Ha csak ez lesz a megoldás, a telefon 4G adat megosztás a laptoppal módszere ugyan az lenne mint a telefon wifi-laptop?

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák