Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumk

    tag

    válasz patakidr #6927 üzenetére

    Ez igy kicsit sarkitott. Akkor te meg vásároljál mondjuk egy fél millás laptopot oprendszerrel és amikor telepítenél rá egy programot akkor közli a drága géped, hogy ez nem fog menni, vedd fel a kapcsolatot a rendszergazdával, mert neked ehez a tevékenységhez nincs jogosultságod. :DDD

    MIUI 0.12.24.

  • Dinamiq

    tag

    válasz patakidr #6927 üzenetére

    Tudod ilyen hozzászólásokon én is jókat mosolygok. :) Én tudom mivel jár rootolni. Azóta nem fagy a böngészőm, a billentyűzet és megy sok olyan dolog, ami nélkül az android sem lenne teljes. (korrekt biztonsági mentés, setcpu, market, stb.)
    Persze volt fent nekem is olyan rom, ami nem ment rendesen. Volt olyan is, ami egy darabig ment, majd az egyik frissítés után szállt el. Ezekkel együtt nekem még így is megéri!

    Ez egy kis számítógép, amivel mellesleg telefonálni is lehet. Ezért a rendszergazdás példa nagyon tetszett! :D Abszolút megállja a helyét! Másrészt HaZSe is leírja az igazságot. Ez nem egyenlő a töréssel! Az meg tényleg érthetetlen, hogy miért nem lehet szoftvert vásárolni itthonról. A töréshez még annyit hozzáfűznék, hogy a nokiánál pl. azért töröd a telefont, hogy ismeretlen forrásból származó appot telepíthess. Itt ez alapból adott. Tehát a feltört program simán menni fog, ehhez nem kell root.

    Értem én amit írsz. Neked ez nem éri meg, sok más embernek meg igen. Ennyi. Van aki használja a számítógépet, és van aki ha kell, fel is telepíti. :) Egyébként ebben pont az a szép, hogy ha kell, akkor csak simán olyan mint egy ájfon, ha kell akkor meg belepiszkálhatsz a rendszerbe.

    Egyébként nagyon szívesen látnék olyan hozzászólást, amikor valaki odafigyelve végigcsinálta a Rootolást és behalt a telefonja! Én még nem találkoztam ilyennel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák