Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToMmY_hun

    senior tag

    Apám kapott tavaly karácsonyra egy iPhone-t és utálta. Utálta, mert kicsik a szövegek és csak a telefonkönyvben és az üzeneteknél lehet átállítani a méretüket, a menü többi részén nem. Hiába lettek kikapcsolva rajta a számára felesleges funkciók, a telefon így is gyorsan merült és nem úgy működött ahogy kéne. Most karácsonyra vettem neki egy Nokai 220-at 9k-ért egy feltöltő kártyával, és azt mondta hogy imádja ezt a telefont. Egyszerű, gyors és megbízható. Sokan leírták már előttem, de leírom én is hogy igenis szükség van ezekre a telefonokra és nem csak az idősebb korosztály szempontjából.

    A Wi-Fi dologra kitérve. Én próbáltam tablettel és buta telefonnal együtt élni, de nem ment. Otthon remekül működik a dolog, de amint ki kell menni az utcára és navigálni kell, zenét hallgatni vagy csak csekkolni valamit a neten máris nehézkessé válik a dolog. Pedig a mobil eszközök elsősorban ezeket az igényeket hivatottak kiszolgálni, nem pedig az otthoni felhasználást a ház különböző pontjain. :)

    [ Szerkesztve ]

    C programmers never die, they are just cast into void.

Új hozzászólás Aktív témák