Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robbi5

    csendes tag

    Sziasztok!

    Honor 8 vásárlás előtt állok és újonnan szeretném megvenni boltból így olyan kérdésem lenne, hogy mik a tapasztalatok ha valaki most veszi meg és az eredeti feltelepített szoftver van rajta van valami (tehát a nem upgradelt) alap hibája, ha nincs akkor egyáltalán érdemes frissíteni a jelenlegi legújabbra?

    Illetve általános kérdés, hogy a mostani 100-120 ezres telefonokkal (új ár mediamarkt és hasonló boltokban) gondolom simán felveszi a versenyt és még jobb is attól függetlenül, hogy 2 éves modell, gondolok itt az A8 és P20 litera?

    Gondolok itt főként a kamerára. Mivel gondolom akkumlátor idő és rendszergyorsaság az már közel azonos 1-2 nap és zökkenőmentes használat.
    Esetleg fizikailag vagy szotfveresen van valamilyen típushiba?

    Ha jól emlékszek erre a modellre van a 3 hónap kijelző garancia a gyári 2 éves garancián kívül, akkor az még most is van ha most vásárolom boltban ?

    Előre is köszönöm a válaszokat, segítséget.

    80 körül láttam MM-be, ezért bőven a legjobb vétel szerintem.

  • robbi5

    csendes tag

    Köszönöm a valaszokat, akkor akkuidovel mivel uj nem lesz gond, kamerat jonak mondtatok, kijelzo fenyereje papiron jobb annak ami nekem volt (nit szerint) es azzal se volt gond, de majd meglatom. Mar csak ket kerdesem maradt, hogy kijelzo folia ( gondolom uveg) ami fel is raknak es mindenhol vedo tok az a szilikon hol lehet instant kapni? Illetve mediamarkt vagy euroniceba vennem akkor mindegy? Gyari gari gyari gari.

  • robbi5

    csendes tag

    Sziasztok, 1 hete tulajdonosa vagyok egy új Honor 8-nak. 4-5-6 óra SOT, gyors stb minden oké. Viszont most hogy egy új telenoros sim kártyát beleraktam (voda mellé) panaszkodtak a vonal másik végén a telenoros hívásnál többen, hogy minimálisan berecseg, elvileg sim kártya gond lesz mert a vodás hívásnál meg nem jelentkezik a probléma (próbáltam foglalat cserét és azt is, hogy csak a telenoros van bent)

    Ha nem javul magától a dolog akkor sim kártya cserét kérek.
    Itt jön az érdekesség viszont, Honor ügyfélszolgálatot felhívtam hátha a telefonnal van a gond, IMEI szám bediktálás után közölték velem, hogy ennek a telefonnak a garija lejár most decemberben, ami azért érdekes mert Euronics-ba lett véve most 1 hete... Garijegy kitöltve, pecsét dátum, számlán az egyik IMEI szám rajta (kettő van ugyebár mert dual simes de gondolom ez nem probléma). Lehetséges, hogy egy használt telefont adtak el nekem ami már régebben be lett regisztrálva?

Új hozzászólás Aktív témák