Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Akelaus

    senior tag

    válasz hemaka #205 üzenetére

    Nem azt nyitott meg mert nekem is ott van a cikk közepén a piros izgő-mozgó voda reklám. Én kikapcsoltam, de ha ez marad kapcsolom is vissza. Pont az ilyen sz.arok miatt használom. Nem zavar az oldal tetején lévő reklám, még stílusos is. Nem zavar a teljes képes reklám a belépésnél, de ez a mozgó cucc zavar.
    Ja és akkor a cikkben ez van: " Igyekeztünk a hirdetőket meggyőzni arról, hogy minél inkább html vagy statikus kép típusú reklámokban gondolkodjanak" Értem a Voda jól tejelt, de most nézzem, vagy ne?

    (Nem mindent neked szántam, csak kijött belőlem!)

    [ Szerkesztve ]

  • Akelaus

    senior tag

    Feltettem most az új Mozillát, semmilyen reklámblokkoló, kieg. nincs rajta és nuku reklám. Az oldalt körbeölelő reklámon kívül semmi nem jelenik meg. Akkor a Mozillát használókkal mi lesz, ők is majd kapnak egy szomorú szmájlit a nevük mellé mert blokkolják a reklámokat? Ha jól tudom a Chrome is tervez valami ilyet.

    Mielőtt itt adják a jobbnál jobb tanácsokat emberek, hogy lehet szankcionálni azokat akik reklámblokkolót használnak, ezekre is oda kéne figyelni. Mert elvben most én is szankcionálható lehetnék.

    A bányászós megoldásra pedig: a G-data tudtommal blokkolja. Lassan elér ide a többi vírusirtós cég is. Szóval az sem olyan jó megoldás.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák