Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VargaI

    senior tag

    válasz Male #21 üzenetére

    azért szerintem is elég nagy baj ez, mert pl az ULI volt, aki rendes chipsetet épített, ami támogatja az AGP-t meg a PCI expresset, ráadásul egyidejűleg :) ,az nvidia meg tudod mikor fog ilyet fejleszteni mikor már attól is meg vannak halva, ha meglévő HSI chipet rá kell rakni egy új PCI expressen kiadott karijukra, szóval nem hinném hogy maguk alatt vágnák a fát :(, és az a baj, hogy az ilyen kis ötletes, meg még olcsó megoldások kivesznek, ha elfogy a kreatív konkurencia :( (akik egy-egy ilyennel tudnak maguknak ''egy kis szeletet vágni a tortából'')

    Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

  • VargaI

    senior tag

    válasz Male #27 üzenetére

    csak nem mindenki engedheti meg magának azt , hogy most 100e Ft-os nagyságrendben költ rendszerváltásra(LOL :DDD) - proci 35-40e, lap 25-30e, RAM 10-20e (ha DDR2-re vált vagy SD-ről DDR-re), átlag VGA 20-30e, szóval egyben kicsit sok, és igenis, hogy van aki vinné mondjuk a jól megszolgált 9800-ast, vagy akár egy sok pénzért vett x800-ast, legalábbis én így látom, én pl személy szerint azért vettem ULI-s lapot (Asrock rulez - 939dualsata2), mert AGP-s 6600-am volt, amihez nem volt kedvem vevőt kerseni, hogy pár hónap után bukjak 5-6-e Ft-ot egy 35e Ft-os karin, csak azért ,hogy PCI expresses legyen, olcsóbb is volt mint, egy NF4-es lap, meg ez elmegy passzív bordával is (tisztelet a Gigabytenak ilyen téren, dobtak rá egy jó nagy passzív bordát :) ) és az sem mindegy, hogy sűvit-e egy kis izé a gépben pár hónapig, mert utána úgyis behal többnyire :) - igen silent PC mániás vagyok :DDD
    amúgy meg általánosságban gondoltam - ez most csak egy konkrét példa volt, hogy nem mindig a tömeg cikk a legjobb - szerintem

    [Szerkesztve]

    Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

Új hozzászólás Aktív témák