Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VargaI

    senior tag

    válasz Male #27 üzenetére

    csak nem mindenki engedheti meg magának azt , hogy most 100e Ft-os nagyságrendben költ rendszerváltásra(LOL :DDD) - proci 35-40e, lap 25-30e, RAM 10-20e (ha DDR2-re vált vagy SD-ről DDR-re), átlag VGA 20-30e, szóval egyben kicsit sok, és igenis, hogy van aki vinné mondjuk a jól megszolgált 9800-ast, vagy akár egy sok pénzért vett x800-ast, legalábbis én így látom, én pl személy szerint azért vettem ULI-s lapot (Asrock rulez - 939dualsata2), mert AGP-s 6600-am volt, amihez nem volt kedvem vevőt kerseni, hogy pár hónap után bukjak 5-6-e Ft-ot egy 35e Ft-os karin, csak azért ,hogy PCI expresses legyen, olcsóbb is volt mint, egy NF4-es lap, meg ez elmegy passzív bordával is (tisztelet a Gigabytenak ilyen téren, dobtak rá egy jó nagy passzív bordát :) ) és az sem mindegy, hogy sűvit-e egy kis izé a gépben pár hónapig, mert utána úgyis behal többnyire :) - igen silent PC mániás vagyok :DDD
    amúgy meg általánosságban gondoltam - ez most csak egy konkrét példa volt, hogy nem mindig a tömeg cikk a legjobb - szerintem

    [Szerkesztve]

    Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

Új hozzászólás Aktív témák