Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enerdzsájzer

    tag

    válasz biker #779 üzenetére

    Ez még mindig ilyen. Sőt, romlik a helyzet mert a csavarok fölött is egyre jobban fáj. A hátam meg a nyakam változó intenzitással de fáj. Próbálom mobilizálni, próbálok mozogni, de nem megy mert fáj akármit csinálok. Csavarok fölött tuti most készült ki 1-2 porc, a hátam közepén meg a nyakamba is legalább 2-2 porc van tönkremenve mert elég nagy szakaszon fáj nyomásra. Hogy ezek mitől mennek tönkre csak így nem tudom. Azért egy egészséges porcnak többet kellene kibírnia szerintem. Van olyan betegség vagy fertőzés vagy akármi ami a porckorongokat támadja? Olvastam arról is hogy a gyulladásban lévő mandula olyan anyagokat bocsájt ki, ami a porcokat támadja. Gyerekkoromba sokat betegeskedtem a mandulámmal. Már nem tudom mire gondoljak. Ez így nem normális.
    Ja igen a reumatológus itt nem küldhet el mr-re. Meg se lepődtem rajta. Visszamegyek a neurológushoz hogy akkor most már gyorsba utaljon mr-re, ha még mindig értetlenkedni fog, felhívom a dokimat. A végén még tényleg végig kell vasalni a hátamat.

Új hozzászólás Aktív témák