Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.B.B.B

    csendes tag

    válasz magyar895 #156 üzenetére

    :C Örömmel konstatáltam, hogy a hangos a belső hangszóró és jó a mikrofon.
    Nagyon kíváncsi vagyok a térerőre... nekem is szükségem lenne egy jó antennájú telefonra. A munkám során és kietlen helyekre tévedek... A SONIM-nál a marketing (nem emlékszem pontosan...) "...növelt hatékonységú antenna..." volt - és működött is.

    A túrázási térképeket valóban jó lenne használni... egy Garmin kézi GPS-el nem lehet telefonálni.
    Sok helyen azt lehet olvasni, a telón lévő Android "pure factory Android", azaz mentes, minden előre feltöltött/telezsúfolt programsallangtól... ez üdvözítő. Én még sohasem használtam Androidot... most egy buta telefont használok: halk belső hangszóróval és gyenge antennával. ...viszont MacBook Pro-t használok 20 év PC használat után... a tapasztalat egyértelmű volt: miért nem kezdtem el hamarabb szemezgetni az almáskosárból? Ennek ellenére nem vennék almás telefont (igaz vannak rá klassz outdoor tokok - OtterBox, Peli, Ballistc), mert ha árat nézed majdnem két EVOLVEO Stronphone Q4-t lehet venni egy iPhone 4S 8GB (és nem 5 vagy 5S !) árából... itt a hivatalos árra gondolok természetesen. Szerintem akármilyen tokot veszel egy iPhone-ra hamarabb tönkremegy adott esetben, mint ha két EVOLVEO Q4-et szándékosan akarnál lezúzni.

    Apropó: a teló kommunikál vajon Mac-el (OS X Mavericks)?
    Várom/várjuk a antenna hatékonysági tesztjét... :U

    It's only Rock 'n Roll...but I like it!

Új hozzászólás Aktív témák