Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvosaman

    csendes tag

    válasz B.B.B.B #176 üzenetére

    Szia BBBB!

    Ne kapkodd el a vásárlást!
    Én tegnap elött vettem egy ilyen készüléket,mert engem is meggyőzött az ár/érték arány.
    Egyelőre úgy néz ki,hogy az igényeimet csak orálisan elégíti ki a készülék. (sz..@t mint az állat)
    A probléma pontosan avval kezdődik,hogy szegénykém képtelen lekezelni a 2 db telenoros kártyámat.
    Először azt gondoltam,hogy talán túl régi a kártya és az a baj,így irány a telenor kértem új kártyát.
    Így sem megy neki.
    A tünet(ek) otthon az asztalomon letéve tökéletes,mert a szemben lévő ház tetején van egy átjátszó torony,de mikor beszálltam a liftbe és lementem két emeletet ki az utcára és próbáltam telefonálni már egyik kártyán sem volt térerő.(se kép se hang semmi) beállításokba be SIM kártya beállításai ki kapcs be kapcs 3-4 perc várakozás és láss csodát az egyik életre kelt de a másik még nem.Újra ki kapcs be kapcs most már csak az ami nem élt, (közben nem szabad mozogni mert annál tovább tart a keresés) 3-4 perc után megtalálta. HURRÁ!!! 10perccel később és 3 kilóméterrel arréb újra próbálkoznék telefonálni,megint nincs egyiken sem térerő. Nem akartam földhöz b@..ni mert ütésálló így nincs értelme :) :W
    Amúgy nekem mindenben megfelel a készülék fotó,zene,stb.... kicsit nehéz,de lehet,hogy öregszem.
    Feldobtam rá egy IGO-t tökéletesen müxik a GPS viszonylag gyorsan talált holdakat úgy,hogy nem használtam hálózatot.
    Holnap megyek megpróbálom kicserélni a készüléket.
    Ja! és mikor tölteni akartam kiderült,hogy meg volt törve a hozzá adott kábel és csak egy bizonyos szögben tartva érzékelte a készülék.
    Újonan vettem!!!!
    A cég nevét nem írom ide mert a rossz reklám is reklám.

Új hozzászólás Aktív témák