Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    Na sztori...

    Ma dolgoznom kellett a másodállásomban, nagy leltár volt, azt behívtak egész napra ma.
    A meló végeztével, az egyetlen Magyar munkatársam elkezdi ecsetelni, hogy esküvője lesz a lányának, és hogy mi mennyibe kerül. Hagytam kicsit beszélni, mondom utána majd közlöm vele (újra) hogy mivel is foglalkozom. :D Erre nagy fikázás közepette, hogy mi mennyire drága, és hogy nem normális senki...
    elkezdte mondani, hogy megmondta a lányának, hogy fotóst, videóst ne is merjen hívni. Bárki le tudja fotózni, és videózni, de nem is kell, mert 120 ember lesz, akinek fele videózni, meg fotózni fog. Szépen adok mindenkinek egy FTP-t ( :D ) azt tltsék fel oda amit készítettek, azt majd ők összerendezik mi kell nekik.
    Annyit közbeszóltam, hogy a lányod ehhez mit szólt, és a vőlegény? Teljesen egyetértettek, hiszen bármelyik mobillal ugyanolyan profi képet lehet készíteni, mint a munkakerülő fotós, aki kinevezte magát annak...
    :O Elkezdett nevetni, hogy mennyi ember beveszi ezt a maszlagot, hogy az egy foglalkozás.
    Miközben tovább szídta a fotósokat, és operatőröket, már el is engedtem, és inkább ráhagytam...
    Azért durva, hogy a Magyar embereknél mennyire érezhető minden téren az előítélet, ráadásul abszolút nulla rálátással. Itt Ausztriában sokféle nemzetiségű emberrel kommunikálok, és ha előjön, hogy Magyarországon mikkel foglalkoztam, szó szerint meglepődnek, mintha azt mondanám, hogy a NASA mérnőke voltam. :D
    Jó érzés, hogy itt a fotográfus egy nagyon közkedvelt, és elismert hivatás.

Új hozzászólás Aktív témák