Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    Jó írás lett. Én januárban és februárban elvégeztem magamon egy egyszerű kísérletet. 106,5 kg voltam az 171 cm magaságomhoz, ez túl sok. Januárban csak magam által készített ételeket fogyasztottam. Főleg saját levükben/zsírjukban készített ételeket, tejtermékeket, zöldségeket, mindezt úgy hogy kb. 1500-1600 kcal legyen a napi bevitel. Semmilyen extra mozgást nem végeztem. Egy hét után fogyásnak indultam és 103 kg voltam január végén.

    Febuárban tartottam az 1500-1600 kcal-t, de a saját készítésű húsételeket lecseréltem arra, amit az ebédlőben adnak. Olajban sütött húsok, panírozva stb-stb és köretnek visszaengedtem a krumplit főve, sülve. Február végére 105,5 kg lettem.

    Szóval vagy én működök furán vagy ahogy a cikkben szerepel, önmagában az energiabevitel kontroll kevés.

    A március a két fenti módszer ötvözése és napi, minden másnapi 30 perc kardió mozgás ötvözése. Ahogy korábban is írtam egy másik cikkedhez, az extra éhség érzés megjött. Remélem 1 hét alatt, ahogy szokott, elmúlik.

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák