Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    veterán

    Megérkezett a bluetooth-os fm transmitterem, konkrétan ez. Csatolok pár képet, hogy lássátok milyen valójában:


    Alapjában véve jó a cucc, az egyetlen, ami zavaró, hogy a kormányra rögzíthető kis izé infrán kommunikál, így a vevő felé kell fordítani, amit eddig nekem nem sikerült kiviteleznem. :N Bluetoothon remekül csatlakozik, sőt a hangot is átviszi rajta, azaz a telefonomat nem kell kábellel csatlakoztatni (ja, a képeken nincs ott, de adtak hozzá egy rövidke jack-jack kábelt is), hanem ha elindítom a zenelejátszást, akkor azt veszik a kütyü és kitolja fm frekvencián. A telefonbeszélgetést is teszteltem. Annak ellenére, hogy a kütyü a jobb oldalamon volt, nem előttem, hanem mellettem, derékmagasságban, én pedig nem fordultam vagy hajoltam oda, tökéletesen hallott a másik fél. Kihangosítva a telefonbeszélgetés egy picit halk és tompa, de érthető, hallható. A zenelejátszó is jól muzsikál, persze van egy alap sistergés/zúgás, de ez asszem kiküszöbölhetetlen az fm transzmittereknél a technika miatt.
    A vevőn van usb bemenet, és micro sd foglalat (ezekt nem próbáltam), és jack bemenet (ezt próbáltam). A csomagban van a szivargyújtós transzmitter, egy távirányító és egy kormányra tépőzárazható távirányító (mindkettőnek "irányban" kell lennie sajnos), és egy jack-jack kábel. Leírás semmi nem jött, ezek vannak, plusz a távirányítókban a gombelemek.

    Miután megvettem azt mondom, hogy ennyit pont megér. :K

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Új hozzászólás Aktív témák