Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csucsotke

    aktív tag

    Mostanában jöttek. Rejtett :) [táska].

    Nem rejtettnek vettem, csak hogy ne kelljen a zsebben hordanom pénztárca, teló stb cuccaim. Óvakodnék a nagy szavaktól úgyhogy forradalmi megoldás. Kocsiban sem kell levenni, kényelmes, nem zavar, minden könnyen elérhető, a cipzár fordítva van, mindigis ezt a táskát kerestem csak nem tudtam róla. Pont olyan mint az eladó képein, az anyaga is a keményebb így jól tartja magát, nem lóg meg nyaklik, minden részét ha nem is prémium, de korrekt anyaghasználat jellemzi. Fontos hogy minimum ezt a dizájnt kell venni, mert többféle csattal is árulnak, de ez kiakasztható.
    [Xbox controller]

    Ez a dizájnos jó lehet, de ez csak egy tipp. Tudja az xinputot, autós játékot is játszottam vele, szórakoztató, nem tűnt fel hogy laggolna, vagy idegesítene, ráz is vagy vibrál vagy minek mondják. És a throttle vagyis az a két ravasz jellegű kapcsolója is fokozatosan múködik tehát nem csak a le van nyomva nincs lenyomva állapotot érzékeli. Az előzőhez képest, igényesebben kimunkált. Az Aliexpresszen lehet van olcsóbban is, ebay-en 14 dollár körül megy. Csak 2 hete van meg meglátjuk mennyire lesz tartós.

Új hozzászólás Aktív témák