Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kvik

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én is rendeltem egy ilyen készüléket, ha nem számoljuk a hosszú hétvégét, egész hamar megérkezett - Németországi raktárból.
    Egész jónak tűnt, amikor is kb egy-két óra használat után feltűnt, hogy a készülék teljesen néma. A hangszóróból semmi hangot nem sikerült csiholni. A füles működik, érzékeli is, de a hátsó hangszóró néma. Se zene, csörgés, ébresztő, rádió nem szól. Mit ajánlotok, hova foruljak? Hogy/hol lehet megjavíttatni? Nagyon csalódott vagyok, nem akartam többet költeni rá :(

    Kérdés #2, ha az első megoldódik: tudja valaki, milyen szilikon tok jó hozzá?

    [ Szerkesztve ]

  • kvik

    csendes tag

    válasz Bálint88 #45 üzenetére

    Sziasztok!
    Annyi fejlemény van az ügyben, hogy megnyomkodtam a hangszóró környékét (hátlap nélkül) és éreztem némi ropogást, majd a hangszóró beindult. Örömboldogság. Mígnem, most kb két héttel az esemény után megint elhallgatott, kis nyomkodás, megint megy. Ez így nem teljesen megbízható (ébresztés vagy csörgés szempontjából főleg nem). Visszaküldeni drága, a fentebb említett szerviz meg honnan tudom, vajon tényleg megjavítja-e vagy csak megnyomkodják és látszólag határozatlan ideig működik? Kicsit tanácstalan vagyok.
    Ettől eltekintve a tulajdonosa meg van elégedve vele. A többi része rendben van.

    Érdekes ez a gumigyűrű, köszi. Gondolom le kell venni a töltéshez, mert ha kivágnék egy kis lyukat, elszakadna? Vajon a többi gomb működik rajta keresztül...?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák