Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Zirowe #9 üzenetére

    ez a része biztos nem kerülne olyan sokba, de most milyen technológiával/kamerákkal dolgozhatnak? (gondolok a stúdióra és a kézikamerákra, amiket pl. helyszíni riportoknál használnak) mert, ha ezeket is le kell cserélni, az már komoly költség lehet... plusz azt sem tudom, hogy mondjuk a forma1-es közvetítés jogaiban mi van benne? nagyobb pénzt kérnek érte, ha az adó hd-ben szeretné sugározni? :U jobban belegondolva borzalmasan összetett/drága dolog lehet, de azért illene fejlődni már a korral...

    ui: a digitv szerintem könnyen megoldotta, mert a digisport-tal direkt erre rendezkedtek be és főleg sportműsorokat közvetítenek, amiknek a közvetítési jogai jó előre le lehetnek rendezve... filmeknél már komplikáltabb/drágább lehet a "mutatvány"

    #10: úgy tudom, nem is nagyon égnek be az újabb plazmák és van valami "trükk" is ennek elkerülésére :K (talán bizonyos időnként néhány pixellel eltolják a képet... olvastam korábban valami ilyesmit, de nem sokáig gondolkoztam plazmában)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák