Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tome.jr #422 üzenetére

    most azért gonosz leszek...de ez 1 dolog miatt nem teljesen sikerült,a procihasználat miatt.Eléggé elválik az épületen belüli játék és a nyíltteres multi,házban tökéletesen el lehet lenni,még a "négyzetes kisebb pályákon is,50-60fps-em van,de van pl.olyan pálya,ami egy hosszú téglalap,azon borzalmasmód akadozni kezd az egész forduláskor,mozgáskor.Szerintem azért egy 3.2-es 2magossal nem szabadna már ilyennek lenni,főlegha amúgy minden rendben van,de így szinte játszhatatlanok lettek bizonyos mapok,meg kell állni egy kis futás után,hogy "észhez térjen" a gép.

    Nem néztem hivatalos gépigényt,lebutítva is játszom,mert multizni vettem,de nem hinném,hogy a gépigényben ilyen mértékű procihasználatról lenne szó,hisz a 3.2a c2d-k esetén talán már nincs is gyárilag...kicsit gondolhattak volna erre,főleg annak tükrében,hogy az átlagpályák remekül tudnak menni.Gondolom egyjátékosban még ennyi gond sem lenne,a multi mégiscsak full interaktív pálya,a single meg inkább "csöves".

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák