Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz ng0ofy #4 üzenetére

    "Ez az intelligens TDP dolog tetszik, eddig hogy nem jutott eszükbe?"

    Eddig is volt, csak nem ilyen agresszíven. Már a Core2-nél is tapasztaltam, hogy akkuról kevesebbet fogyaszt, kevésbé melegszik, mint tápról, tehát valószínűleg a proci és a chipset feszültségét is még valamennyivel csökkentette az EIST-n felül is.

    XP alatt pedig már régóta csináltam EIST-s gépeken, hogy RMClock-kal az akkus max szorzót és az ahhoz tartozó feszültséget alacsonyabbra állítottam - jó pár fokot, és hosszú perceket (akár félórát, órát is) jelentett. W7-hez nem tudom, van-e ilyen eszköz, a notim még xp-s, így nem kerestem.

    ---

    Ultrabook, hát... inkább legyen 2,5-3cm vastag, de legyen rajta megfelelő számú port és egy méretes akku, s legyen azért valamelyest strapabíró is. A kétmagos ULV/CULV procikkal a teljesítmény rég elfogadható, az SSD meg dob is rajta.

    Atom: szánalmas, hogy még most se fejlesztik tovább az Atomot teljesítményileg. Megkapja az új gen az alacsonyabb csíkszélességet és a 3D kapuelektródákat, oszt' ennyi volt a fejlesztés, teljesítményileg marad ugyanaz, ami: egy kupac ...

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • #56573440

    törölt tag

    válasz ng0ofy #4 üzenetére

    hogy a formatervet nyúlták azt pont lesajnálom, ha olcsóbb lesz de minőségben még számomra elfogadható akkor simán megveszem. ez az egész új kategória dolog is teljesen rendben van, szükség is volt már rá legalábbis szerintem, az apple megcsinálta, aztán mennek utána. segáz, ha olcsóbb lesz akkor simán jó

    de könyörgöm a fellengzős nagyarccos reklámokat miért kell átvenni? :N

Új hozzászólás Aktív témák