Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • májgombócz

    újonc

    A birtokomban van egy VivoTab note 8. Amit dióhéjban el tudok róla mondani pár nap használat után, az annyi, hogy gyors, szép, masszív, könnyű. KIjelzővel nincs gondom, a hangszórói picit nyeszlettek, de a rendszerhangok meglepően szépen szólnak rajta.
    Kb. tökéletes is lenne, egyetlen egy apróságtól eltekintve, ami pont a lényeget érinti. Ez pedig a wacom driver, ami gyakorlatilag jelen pillanatban nincs erre a készülékre optimalizálva (wacom is jelezte, hogy az újabb készülékeken nincs tesztelve) - persze, lehet, én bénázom. Az alapbeállítások után rögtön feldobtam egy Ps trialt, és ahogy az várható volt, nem érzékelte a stylus nyomásérzékenységét. OK. Wacom oldalról lehúzom a Feel drivert ( 7.1.2-9 ), erre az a meglepetés ér, hogy nyomásérzékenység ugyan van, viszont a kurzor összekeveri a vízszines és a függőleges irányokat: lentről felfelé húzok egy vonalat, ezt ő balról jobbra húzásként jeleníti meg.... Wacomnak ment a levél. Választ bemásolom: "We are currently investigating this issue. As soon as we have a solution it will be posted. Thank you for your patience. " Most tehát ciccegve malmozok:

    Viszont. Fresh paintben tökéletes.. döbbenet mennyire frankó ezzel a programmal a stylus. Az összes vázlatfüzetemet kiszórtam, a tabletet meg betettem helyette a táskámba.

Új hozzászólás Aktív témák