Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pakriksz

    őstag

    válasz bocsika #2 üzenetére

    hidd el intelt fognak venni, mert:
    -azt hiszik más nincs
    -azt hiszik az amd egy kínai cég ami intel utánzatokat gyárt
    -azt mondja az üzletláncoknak az intel, hogy ha amd-t is árulnak akkor kedvezmény STOP

    Egyébként én azt várom hogy pár év múlva, amd proci= cgpu, tehát a fejlesztők 1 platformon tutira tudnak openclezni directcomputeolni. Hátha így már lesznek ezeket használó programok.

    [ Szerkesztve ]

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

  • pakriksz

    őstag

    válasz Abu85 #54 üzenetére

    nagy marhaság volt az x264 készítőknek a 10 bites változatot kiadni... de biztos nem tudták hogy ez lesz a vége, bár várható volt hiszen a sok droid a "több a szám, akkor jobb" egyszerű elve szerint "gondolkozik".

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

  • pakriksz

    őstag

    válasz Kansas #62 üzenetére

    Ezt az összeget kb kiröhögik, amd valószínűleg ennél nagyobb veszteséget szenvedett el miatta, szóval az intelnek még a lebukással is bőven megérte.

    #101: "Az indokokat is leirtam, de azt furcsa mod nem irod: Regen tapasztalt megbizhattalan mukodes..."

    Ilyen nincs és nem is volt, csak néhány intel fanboy terjesztette tudjuk miért. Már akkor is normális ember csak röhögni tudott ezeken az "amd fagy" marhaságokon.

    [ Szerkesztve ]

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

  • pakriksz

    őstag

    válasz Enszuke #105 üzenetére

    "Azt gondoltam program hiba."

    jól gondoltad/más hardverhiba volt... azért szűnt meg mert lecserélted az egész gépet és azt az alkatrészt/szoftvert is amitől fagyott, és azt tutira mondom hogy nem a proci volt.

    De jó, nekem fagyott a p120-asom anno, (bár sejtem hogy a túlmelegedés miatt, de pszt) ezért az intel megbízhatatlan :D
    Akkor kell ilyen következtetéseket levonni, ha értesz is ahhoz amit beskatulyázol...
    Az a rendszergazda pedig biztos nem normális. Jópár nagygépbe futkorásznak amd-k, például én egy banknál dolgoztam ahol opteronos nagyszerverek voltak, ha nekik jó ennek a "rendszergazdának" a 2 gépes parkjába biztosan szintén jók :) Bár az is lehet hogy csak a főnökeit követi akik szintén szeretnek olyan dolgokat szabályozni amihez nem értenek.

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

  • pakriksz

    őstag

    válasz Armagedown #107 üzenetére

    "Ilyenkor a chipset is lehet a bűnös" meg kb még 1000 dolog a gépben. Egy kondenzátor, egy tekercs, a táp, a memória, a videokártya. Processzornál kb hihetetlen hogy hibás legyen ha csak nem égetik szét tuninggal, mivel gyárban tesztelik, mozgó alkatrész nincs benne, sem elöregedő alkatrészt. Én jópár géppel találkoztam és hibával is, de gyakorlatilag olyat még nem láttam hogy hibás rendeltetésszerűen használt processzor.

    Nekem nforce2-vel sem volt bajom, csak egyszer amikor a bugos integrált hangdrivertől kékhalálozott a frissítésig. Egyébként az az nf2-es alaplap a benne lévő 2500-as xp-vel immár 8 éve teljesíti a szolgálatot 24/7-ben persze egy ideje már nem nálam.

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Új hozzászólás Aktív témák