Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz pkornel #43 üzenetére

    Szar játékok?

    Felfognád, hogy a régi játékok is támogathatják a VR-t? Lásd Project Cars, Assetto Corsa, satöbbi.
    De ott van az Elite Dangerous, az ARK: Survival Evolved, jön majd később az EVE Valkyrie és hidd el, egyre több nagy cím jelenhet meg majd rá, ha a fejlesztők látják mekkora igény van rá.

    Mert lesz. Én pl azon filózom, hogy a héten előrendelem az Oculust. Lesz amennyi lesz. Aztán majd apránként összerakom hozzá a vasat. Az Oculus nem lesz olcsóbb egyhamar, a GPU-kl ára talán esni fog a megjelenésig valemennyit.

    De ha Oculus VR Ready nélküli gép nélkül lennék itt, és megjönne a OR, akkor is ott lennének a videók, techdemók, és szerintem pár szimulátort simán meghajtana megfelelő mértékben egy GTX960 is. (Textúrákat le kell majd butítani hozzá.) De ez más téma.

    De látom, ezer milliószor le lehetne és kellene írni, mert egyszerűen oltári ostobaság amit írsz.
    Ezer féle, szinte végtelen felhsználási módja van a VR-nak.

    Gondolj pl egy olyan focimeccsre, amelyen ott vagy páholyban a pályán, F1-es futamon, az Everesten, stb..stb... És ezek nem játékok.

    De a kommunikációt is lehet érdekesebbé tenni vele, a hatalmas látószög pedig elég bátor, és klassz user interface lehetőségeit teremti meg.

    Nem tudom mennyit gyártottak le, de szerintem is hamar el lesz kapkodva "mind". :D

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák