Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Interceptor #32 üzenetére

    én is végignéztem az összes előtte az összes tesztet, de a hibát csak és kizárólag extrém felbontásokban (4K / surround), plottolt frametime variancia mérés mellett lehetet kilőni 2014 végén, mert az AVG fpst annyira nem rántotta be, a min fps pedig benchtől függően semmitmondó (pl Metro 2033nál az elején volt egy akadás HWfüggetlenül ami elmaszkolta a későbbi viselkedést). az pedig, hogy mikrolag van nem feltétlenül lesz leírva egy tesztben a beta driver mellett.

    szóval az áldozathibáztatást meg plebsezést felejtsd el és szállj le arról a magas lóról. volt hiba, garanciában cserélték is a kártyámat emiatt.

    még egyszer: Far Cry 4 5760x1080on játszhatatlan volt 50+fpssel is, mert annyira mikroakadt, 3.8GB memterhelés mellett. 980 ugyanott vígan futott. AVGben egyébként kb annyi volt a különbség, mint amennyi normál esetben volt erőben a két megoldás között, csak a 980 nem csinált százms mértékű tüskéket (segítőkész fórumtárssal csináltunk összehasonlító teszteket).

    neked nem jött elő a probléma? örülj neki, nekem másfél hónapig nem volt VGAm emiatt (garanciális ügyintézés, nem voltam hajlandó egy 350 euros kártya helyett saját pénzből venni egy másikat amíg ültek rajta).

    egyébként igen, fHDben jellemzően nem volt vele baj, de egy pár hónapos kártyából az ember nem áll neki úgy SLIt építeni 3-4 évre, hogy "hát de driverből ki lehet küszöbölni a részegység használatát", főleg ismerve mennyire jó a Kepler terméktámogatása mióta megjelent a Maxwell.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák