Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz proci985 #44 üzenetére

    Így jár aki körberakja magát monitorral... ;]
    Mint már említettem volt (régebben, másik fórumban), te messze kisebbség vagy, és elég extrém felhasználási területet képviselsz, nem igazán kellene az esetedből általánosítani - amúgy meg már picit uncsi, hogy telesírod ezzel a (jó régen túlhaladott) problémáddal a fórumot... :U

    A hírhez: bár nem gondolom, hogy a hibás specifikáció-megadásnak ekkora jelentősége lenne, véleményem szerint jogos a bünti. Tényleg nem hiányzik, hogy ilyen téren (is) elkanászodjanak a gyártók.

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • Interceptor

    addikt

    válasz proci985 #44 üzenetére

    Amit a plebsel kapcsolatban írtam igaz, nyilván vannak kivételek, nem kell rögtön magadra venni. Ha tudod , hogy a ritka kivétel esetébe tartozol akkor minek kapod fel a vizet? Alapvetően full hd-ra tervezték a kártyát(lásd pl a memória mennyisége), én személy szerint biztos nem csináltam volna 970 sli-t, vettem volna egy 980Ti-t, de ettől függetlenül igazad van és jogosan háborogtál.

    Olvastam arról, hogy az sem mindegy milyen típusú ram van a vga kártyán, asszem volt elpida meg samsung, valamelyik a kettő közül jó:D Amúgy nekem ez sosem jött elő részben azért mert szinte sosem megyek 3gb fölé full hd-ban általam játszott gammák alatt, ahogy írtam egyedül a kingdom come deliverance bétájában mentem fel 3.8gb-ig, de semmilyen kóros jelenséget nem tapasztaltam.

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák