Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • worxland

    addikt

    válasz mekker #13 üzenetére

    "Te meg a szövegértésbe.."
    "De, mivel nem kevés gond van a samu lapkáival is, ezért nincsenek olyan nagy lemaradásban a többiek sem."
    Akkor menjünk át nyelvtannáciba és jáccccunk szövegelemzést, ha már ennyire házhoz akarsz menni a nyalókáért, vadász.
    1) Nem a Samu lapkáival van gond, hanem a 1x nm-es csíkszélességgel, ami mindenkit érint, nem csak a Samut. 2D NAND MLC/TLC-ről van szó.
    2) A cikk viszont a 3D V-NAND-ról szól, ahol nem tizeniksz nanométeren játszanak, így abszolút nem érintettek még a csíkszélesség-mizériában
    3) Itt a Samunak több, mint egy éves előnye van (850 Pro, 850 EVO, 845 DC), szemben a Te elhamarkodott és minden alapot nélkülöző hozzászólásoddal.
    "Szerintem a Samsungnál inkább firmwares hibák voltak" - ezt viszont akárhogy csűröd-csavarod, nem lesz belőle lapka-gond, amit legelőször mondtál. Valamint nem voltak firmware-es hibák a V-NAND-nál. EGY hiba volt (az viszont annál gázosabb).
    Szerintem szövegértés, logika és elemi nyelvtan (egyes szám/többes szám) téren nem nekem kellene továbbképzésre járni.

    [ Szerkesztve ]

    ''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

Új hozzászólás Aktív témák