Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • menpee

    aktív tag

    válasz #72042496 #15 üzenetére

    Év végére tervezek HMD-t venni, mikorra már lesznek újabb generációs videókártyák. Ha nem felejtem el, akkor rakok a youtube-ra chipsevős videót, nem tűnik kivitelezhetetlennek. Bár én személy szerint nagy műanyag salátás tálba szoktam kiönteni és egyszer sem ránézni evés közben.

    (#16) edward2
    - Ultra short throw projektor. 7 m2-es szobában van 80"-os képem, ekkora szoba azért csak van egy 36 m2-es lakásban.
    - Ok, fejenállásban is szoktál csinálni dolgokat? Mert miután körbejártuk az összes irányt, utána is lehet gondod. Moziban nincs probléma a sajátos nézési elvárásaid miatt?
    - Mellettem vannak és bízok a koordinációs képességeimben. Ha egyáltalán eszek-iszok közben. Azt hírolvasás közben szoktam.
    - A gagyibb órát lehet úgy is értelmezni, hogyha az abszolút csúcskategóriát szeretnéd a termékvonalon belül (mint ahogy a Rift vagy a Vive minden téren abszolút csúcskategória), akkor az simán kerül ennyibe. Naggggyon simán.

    Nem megmondóember akartam lenni, de mikor az összes mondatodba bele lehet kötni a féligazságok miatt, amellett már nem tudtam szó nélkül elmenni. Persze tudom, hogy ez nem a Te termékkategóriád és nem a Te igényeidnek megfelelő eszköz, de csak azért szídni a snowboardosokat, mert Te síelsz, az egy kicsit túlzás.

    ,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

Új hozzászólás Aktív témák