Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klrz

    tag

    válasz Hobbbyt #46 üzenetére

    Egy egy kicsit OFF,de én aki 35 éves (nemhazudok,-bármikor megmutatom a szig.igazolványomat) asszem JÓ pár éve foglalkozom/nyomonkövetem a számítástechnikát,és úgy gondolom hogy itt sok olyan emberke van aki (TISZTELET a KIVÉTELNEK) még a piros lábast húzgálta maga után,amikor én már javába sz.gépet használtam!!!
    Erre a hsz.-re csak annyit tudok momdani,hogy az árat NEM az Intel szabja meg,hanem a vásárlókör!-mivel pl. hiába adja 3X-os áron a cuccait mint az AMD, ha NEM vagyok hajlandó megvenni!-ergó akkor kitörölheti vele a seggét ha nem vásárolják meg!-tehát, az Intelnek nagy a vásárlóköre!
    És ezért teheti meg hogy magasan tartja az árat!
    Az AMD-nél pont fordítva van a helyzet!
    Igaz,hogy elég sok mindenben az Intel viszi a pálmát, de véleményem/érzésem szerint tényleg túl vannak árazva a cuccai,pláne a mi csekély fizetésünkhöz képest! Pl.: az osztrákok/németek a '90-es években,akkor kerestek annyi pénzt,mint mi magyarok most,tehát már akkor ŐK, 100-150-200 EZER forintnak megfelelő fizetést kaptak!-és mi???
    Sajnos magam ellen beszélek,mivel az elmúlt jópár évben AMD-s gépeket használtam,mivel ólcsóbban hozzájutottam,de váltottam Intelre mert siralmasnak itéltem mega mostani és a közeljövö AMD "úgymond" alkatrészeit!
    Per pillanat egy Asrock Z97 Extreme 6 alaplapot (asszem ez lesz az utólsó alaplap amit vásároltam) és egy IntelCeleron G1820 CPU-val használom!-hát igen: sajnos a "jobb" procira még gyüjtenem kell!!!-mert nem keresek 150-200-300 ezer forintot havonta, vagy annál többet, mint a retkes "nyugat"!
    Tény: az Intel valóban jobb,még érzésre is-.tudom az AMD-hez hasonlitani!-csak hát az ár....
    Hsz-em NEM rosszindulatú és nem személyeskedő akar lenni!-ezt mérlegeld mielőtt anyámat :) emlegetnéd!
    Üdvözlettel!

    Krisz

Új hozzászólás Aktív témák