Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz jacint78 #644 üzenetére

    Nem nem így értettem, bár félreérthető voltam. Arra gondoltam, hogy az NV bármilyen mocsok sátánnak van beállítva, nem hagyja cserben a vásárlóit, jó kártyákat tesz le az asztalra,csak úgy mint az AMD,de NV nem érdemtelenül piacvezető.
    Amire gondoltam az az, hogy ha te otthon elindítasz egy GTA5 játékot mondjuk , miben nyilvánul meg az AMD jövőbe mutató technológiája? Az hogy ők mártírok? semmiben. Egy dologgal tudna teret nyerni, ha olcsóbban adná a kártyáit, de inkább már drágábbak a fury szériái, mint az NV megoldásai..Pedig állítólag az NV pénzéhes( Ami igaz is ) Akkor az ő árai alá nem lehet bemenni? Ráadásul pár éves kártyáit már nem támogatja , az újakat meg csapnivaló Driverekkel.Ha annyira a felhasználók érdekeit nézik akkor a pár éves gamer kártyáikhoz, amiket még nagyon sok user használ miért szüntetik meg a támogatást? NV-nél még a mai napig 9800 GT hez töltök le drivert.
    mantle.. a fejlesztők csalódtak, mert nem tudták elérni azt a gyorsulást amit a AMD regélt nekik. hogy van ez, hogy játékfejlesztőket meg lehet vezetni?Battlefield alatt amit direkt ráoptimalizáltak Mantlera,[ez lett.]
    Alacsonyabb felbontásban , gyengébb kártyákon lett gyorsulás, de középkategóriától felfele, alig,, sőt.
    Az NV ezt megoldotta izomból, de ez hol érdekel bárkit, amikor leül és játszik?

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák