Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz Oliverda #55 üzenetére

    Igazad van, kissé erős voltam! Legyen tehát az AMD területe nagyjából középkategóriáig, tehát a T6000-es szériáig. Afölött viszont már tényleg nincs AMD alternatíva, de talán nem is kell, meg talán lesz majd. Viszont így kb. a biznisz klasszba szánt gépeket el is veszíti az AMD, mert ott az a követelmény, hogy bele lehessen tenni a combos procikat is, nem hiába készül P8000-rel és afölött az összes üzleti gép. Ugyanez lehet majd a baj az extrább multimédia meg gémer gépekkel. Ugyan nem kell beléjük, de villantás miatt odateszik a bika Intel platformot. És máris kikerült az AMD cucca a kirakatból. Pedig hardveres világban még a jó bornak is kell a cégér. Mert anélkül a Puma sorsára juthat a Tigris is. Hogy az M640 mellé egyszerűen nem tudtunk tisztességes órajelen járó elődöt találni. Vannak a piacon 2 GHz körüliek, de gyorsabbak nem. Szóval annyit akartam kifejezni, hogy szerintem az AMD egy igazi csúcsprocesszor nélkül nem nagyon fog előbbre jutni mobilos vonalon.

    Hogy mik a reális teljesítménybeli igények, arról külön érdemes beszélni, mert annak köze nincs a hardvergyártók termékpolitikájához. Nekem is 2 GHz körli kétmagos van a desktop gépemben és a notebookomban is, és nagyon ritkán érzem, hogy gyorsabbra lenne szükségem.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák