Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Chibass #11 üzenetére

    Sajnálom, hogy ezt mondom, de én meg nagyon remélem, hogy mindenki más ki lesz zárva a jóbol akinek nincs AMD kártyája, kezdve a Mantle API-val és most a TrueAudio -t is beleértve. Itt az ideje, hogy az AMD talpra álljon rendesen, mert megérdemelnék. Emlékszem, nem is olyan régen, egy - másfél éve még mindenki temette az AMD-t és szerintem 10 -ből 8 ember megesküdött volna, hogy végleg lehúzzák a rolót, illetve az Intel és az nVidia mindent megtett, hogy végleg eltüntessék az AMD-t örökre a piacról, de ők túléltek. És most olyan technológiák vannak az AMD kezében, amiket ha jól használ ki, akkor fordulhat a kocka könnyen és újra stabilan növekvő pályára állíthatja az AMD-t és akár újra piac vezető lehet az nVidia kárára a grafikuskártya piacon. Jelen helyzetben bolond lennék az AMD helyében odaadni bárki másnak a Mantle API-t és ez egy AMD exclusive dolog lenne.
    Külön DSP kártyát meg hülyeségnek tartom, alig lenne iránta valódi piaci kereslet. Én ráadásul utálok bármiféle dsp feldolgozást a pc hangkártyáján (ez most mindegy hogy alaplapi, videokártyán lévő vagy külön dedikált kártya), én egyszerűen SPDIF Passthrough-val átadom a jelet az erősítőnek, mint cél hardvernek és dolgozzon az, azért van. Ha valakinek éppen arra van ingerenciája, akkor egy erősítő tele van beépített dsp programokkal, lehet válogatni közöttük, melyik a legjobb az adott játékhoz. Én speciel utálom ezeket, minél kevesebb utólagos feldolgozással/effektezéssel szeretem visszahallani a hangokat, a lehető legtermészetesebben.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák