Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz Prof #388 üzenetére

    PS4 vásárlással és VGA vásárlással ezt a "kis" céget támogatom. Aminek nyugodj meg de a valódi tulajdonosai ugyanazok akik az Intelé is. Látszólagos verseny van de higgyetek amit akartok. Ha játszotok ugyanúgy hardvereket fogtok cserélgetni pár év múlva mint az utóbbi években. A konzol hardver maximum gyártástechnológia miatt változik. Ha 2 év múlva 4 magos AMD APU-n, 8GB RAM-mal és egy mostani közepes AMD VGA-val hasítanak a játékok akkor elismerem hogy tévedtem.

    Amit én látok az a következő. Anno AMD-vel kevés volt a 2 mag és kellett a 4, 512 helyett kellett az 1GB VRam, mostmár 2, 4GB RAM helyett kellett a 8 hogy jó legyen.
    Ez 2009 óta történt. Egy biztos, kipróbáltam egy 2magos HT-s i3-as gépet a múltkor és nem hittem el. Csak 4 GB RAM volt benne és mégis nagyon erősnek éreztem, a minimum fps-ek pedig nem voltak olyan alacsonyak mint 2 vagy 4 magos AMD-n.

    Ha az összes fejlesztő elfelejti az Intel egy szálú erejét és csak az AMD-re fókuszálnak akkor jó lesz.

    Bocs hogy off voltam és trollkodom de csak azt látom amit a pénztárcámon tapasztaltam.

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák