Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz dezz #544 üzenetére

    Hulyezni, az viszont nem fuggetlen toled, sot, a fo erosseged :).

    Engem a kezdo kozgazdasagtani ervelesed nem annyira erdekel, annyi erdekel a temaban, hogy valamirol nem tudtad, hogy van-e, de kijelentetted, hogy dragabb. Irtam mar, hogy szamtalan ellenpelda van a gyakorlatban, es a 'jobb' amugy sem egyparameteres, de teged ez nem erdekel, csak hulyezel...

    Nem tudom, mitol kellene boldog legyek, a #449-ben mar irtam ezt (write-only?).

    #545:

    most ezt magarázzam meg, hogy miért?

    Megprobalhatod, de remelem nem olyan magyarazatot akarsz legbolkapni, hogy a mini-itx lapok miatt?

    Egy ION-os van 30K alatt... Dadadadaaam: Asrock A330ION. Paraméterei: #541-542.
    Azt a tesztet olvastad, aminek a topikjában "tevékenykedsz"? ;)

    ? Nem tudom, ezzel mit akartal mondani, ebben van valami erdemleges informacio, ami engem esetleg erdekelhet?

    #547: Latom te is a sertegeto ovodasok csoportjat erosited. Az 517-ben amit irtal, ahhoz gondolnam, hogy a legolcsobb mini-itx-es lap is jo, argepen tizenparezer, az 539-et ugy ertelmeztem, hogy olyanrol szeretnel hallani, ami ugyanazt a teljesitmenyt tudja. Persze lehet, hogy csak provokacio volt ez is.

    #549: Itt biztos valami felreertes van, mar irtam, hogy mini-itx-ben nekem nv-s sem kene.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák