Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz lenox #550 üzenetére

    Azt állítod, erősségem a hülyézés? Linkelj már be légyszi pár ilyen esetet az elmúlt 5 évből! Legutóbbi hülyézéskor, amire emlékszem, sem én hülyéztem, hanem elvtársad, Sir Ny engem (mert azt találtam mondani, hogy a mobil masinák teljesítménynövekedése megnyitja az utat a tömeges VR-ezés előtt).

    Tényleg nem veszed észre, hogy te csinálsz magadból hülyét? 3-an mondják már neked, ember! (A mindenki szembe jön az autópályán esete...)

    Egy darab ellenpéldát sem írtál, sőt elismerted, hogy nincs olyan, ami minden főbb tulajdonságban jobb lenne vagy akár csak ugyanolyan, és árban is! (Nem arról van szó, hogy egyvalamiben jobb valami, ez a te félreértésed, amire már 3x felhívtam a figyelmedet.) Amúgy tévedtem, mert azt a hülye is tudja, hogy ha valami mindenben jobb a másiknál és mégsem azt veszik, az minden bizonnyal jóval drágább.

    Attól lehettél volna esetleg boldog, hogy szerintem is szerepelhetett volna a Zotac ION ITX-P-E. Nem mintha sok vizet zavart volna, mivel bár CPU-ban erősebb (ami nem létszükséglet ezen a pályán), minden másban gyengébb és még jóval drágább is.

    ---

    Azért hiánycikk, mert alábecsülték a keresletet, ami az üzletekbe kerül azt azonnal elkapkodják.

    ---

    Ha olvastad a tesztet, akkor már ott találkozhattál az A330ION-nal, nem te említetted itt először.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák