Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robyeger

    addikt

    válasz Abu85 #40 üzenetére

    Itt van példaként a [DirectCompute benchmark v0.35] mérő progi. Ez CS40 vagy CS4.1 használ a directcompute-ra, de a ATI Catalyst driver mégsem támogatja 4000 szériánál, egy régi Nvidia GTS250 meg benyeli csont nélkül, ez hogy van? Viszont OpenCL keresztül müxik az én Ati 4890-emen is.

    Szerintem nem lehet véletlen a dolog, én azt gyanítom, mivel az OpenCL a CPU-t is meg tudja mozgatni, ha a GPU-n éppen nem hajtható végre azon függvény(vagy alfüggvény), talán itt is részben erről lehet szó?! Írtad ezt a helyi adatmegosztás dolgot, de meg kell említenem, hogy Everest szerint az RV770 vga kártyám támogatja a "local data share", ugyan tudom az Everest se tévedhetetlen, de ritkán szokott előfordulni.
    Amúgy nincs kedve valakinek egy DirectCompute Benchmark topicot nyitni, kiváncsi lennék mások eredményeire is :)

    [ Szerkesztve ]

    Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

Új hozzászólás Aktív témák