Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lanszelot

    addikt

    válasz cigam #42397 üzenetére

    Weboldal cikket linkeltem be, nem warez, olvasd el az oldalt.
    "If you think we have given download link to an un-official rom link, and that is a copyright content of yours, then please email us, we will remove that."

    Nem tudom milyen régi gépek voltak, csak a C64-et ismerem /az volt nekem/, semmi mást.
    De csak meg akartam nézni mik voltak régen, hogy lássam mik voltak azok a nagy címek amiket emlegetnek. Wii U, 3DS nem érdekel az van, és minden meg van ami érdekel róluk.
    Inkább a C64 N64 meg ilyenek érdekeltek volna, de csak 2-3 játék, ami nagyon híres lett, nem millió ismeretlen. Azt hittem van valami pár megás pakk, ahol bele leshetek a régiségekbe.

    MÁS: vettem 7colos kijelzőt, meg hozzá tokot, de a tokban nem tudom cserélni a sd kártyát, szétszedni állandóan meg .....
    Volna valami mókolás, hogy ne kelljen szét vágnom a tokot és lehessen könnyen cserélni a kártyát?

    Illetve valami hűtőn gondolkodom, de nem tudom mi fér be, mert soknak van alsó része, az nem hiszem, hogy bele megy mivel a kijelzőre kell csavarozni a pi4b-t.
    Ez nem tudom mennyire jó, illetve a kijelzőt a ugyanoda kell dugni mint a ventit.
    Milyen hűtőt ajánlotok, ami hasznos is /úgy láttam teszteken venti nélkül nem sokat érnek/

Új hozzászólás Aktív témák