Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • megema

    őstag

    válasz lord.lakli #3645 üzenetére

    Nem foglalkoztam vele, mivel mióta megvan ezzel használom és nem volt semmi gond. Anno az iPhone 3GS-t erről töltöttem, és ahogy a nem gyári töltők nagy részétől, pontatlan volt a digitizere, amíg le nem vettem róla. A 3GS-ek érzékények erre.

    Durvább OC-t nem próbáltam, mert ahhoz még kellenének sünik. A cél amúgy is a kocsiba beépítés lenne. A gond csak az, hogy nem találtam meg a megfelelő hozzávalókat még. Találtam 7"-os érintőkijelzőt HDMI-vel, ami teljesen Pi kompatibilis és még 2 DIN-es házzal is árulják, de a kocsim speciális 1 DIN-es sajnos. A fejegység előlapja bazi nagy, egy 7"-os kijelző (magasságra) nagyon szűken elférne a helyén, de mögötte 1 DIN-es ház van. A felnyíló kijelzős 1 DIN-es fejek sem játszanak, mert nem vízszintesen van kialakítva a szabvány hely, és a végállásnál már beleütköznének a klímavezérlőbe. Szóval valami egyedi megoldás kell... 6,2"-os kijelzővel ki tudnék egyezni, de az meg ritka sajnos. HDMI-vel meg nem is találtam... 800*480-as felbontás mellé szerintem már nem nyerő az analóg kimenet, HDMI-VGA átalaító meg elég borsos árban van.

Új hozzászólás Aktív témák