Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tdizsolt

    senior tag

    válasz Elims #70787 üzenetére

    Csáó!
    Már válaszoltak is...
    Kedves Jasmine ezt az üzit küldte (goooogle fordító):

    "Helló Tdizsolt,

    Köszönjük, hogy a Rockstar támogatás. Nagyon sajnáljuk, hogy hallani, amit tapasztalsz problémákat a játékot.

    Kérjük, biztosítsa a PS3 firmware naprakész (Settings> System frissítés - a főmenüben).

    Ha igen, törölje a játékot adatok (menjen a Game> játék adatait a típus, és találja [GAME] - nyomja háromszög és válassza a Törlés). Megjegyzés: ez a játék telepítéséhez adatait és nem a játék mentése, így nem fogja elveszíteni a fejlődést .

    Ezután kövesse az alábbi lépéseket:

    Kapcsolja ki a PlayStation® 3.

    Tartsa a bekapcsoló gombot lenyomva; A rendszer bekapcsol, és kapcsolja ki ismét.

    Miután a rendszer állította le, újra nyomja meg a gombot, amíg meg nem hallja 2 egymást követő sípolás.

    Amikor meghallja a 2 sípolás, vegye le az ujját a bekapcsoló gombot.

    A rendszer kérni fogja, hogy csatlakoztassa a vezérlő USB-n keresztül, majd nyomja meg a PS gombot.

    A Recovery menü jelenik meg.

    Válassza ki a "Restore File System".

    Ismételje meg a lépést egy és válassza ki a "Rebuild Database" a Recovery menü.

    Miután befejezte, ellenőrizze, hogy a PS3 csatlakozik az internetre, így ez lehet letölteni olyan játékot frissítéseket, majd indítsa el a játékot.

    FIGYELEM:
    Ez a két lehetőség nem fog törölni minden olyan tartalmat a HDD, de akkor törli az összes küldött és fogadott üzenetek, valamint a zenei lejátszási listákat van. Ha szerkesztett dalt információt minden mp3-ak (átnevezés őket távol a pályán #), a nevek és egyéb megváltozott adatok visszatér. Mert minden üzenetet szeretné menteni, akkor ajánlott, hogy küldje el egy másik számlára van, akkor küldd vissza később.

    Ha ez nem oldja meg a problémát, azt ajánljuk, próbálják meg a lemezt egy másik PS3, hogy ha ugyanazt a kérdést fordul elő.

    Üdvözlettel,

    Jasmine J.
    Rockstar Support
    "

    Ment a válasz rá,hogy ki próbáltuk másik gépen is,majd kiváncsi leszek mi lesz a reakció.... :F

    Akkoriban fiatal voltam,és kellett a pénz... :DD :DD :DD (a tintapatronosnál a végén előre köszöntek,mikor megláttak.... :K )
    Természetes,hogy természetesen biztonsági másolatok voltak...Biztonságból másoltam a srácoknak az utcában,a munkatársaknak,stb,stb... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Psn ID: Tdizsolt

Új hozzászólás Aktív témák