Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz fair play #21587 üzenetére

    Nagyon jól lehet fejlődeni? Egy versenyért kapok átlag 400xp-t, amikor lvl30 környékén már milliók kellenek a szintlépéshez. Ebben benne van a 80xp-s hangar, meg az 1000xp-s england is. Ezzel a tempóval csak akkor lesz valaki lvl40, ha nincs élete. Ja és mi a max elérhető szint? Level 50? Pfff, xD, hehe, lol, wtf. Annyira meg nem szuper játék (mondhatni inkább egy bugos fos), hogy valaki ezzel játsszon állandóan. Ahhoz ki kellene szolgálni a játékosokat (több kocsi, több tuning elem, több/változatosabb pálya, szebb grafika). De itt nagy ívben le vannak szarva a játékosok. Úgy kell rettegni, hogy csak nehogy szarabb legyen a játék vagy nehogy bannoljanak. Én meg nem azért játszok, hogy rettegjek, hanem, hogy kikapcsolódjak. Csodálom, hogy még vannak állandó játékosok pt-ben. Én már a lvl41-es acc-ommal nem játszok, be sem lépek vele. Most a second acc-ommal játszogatok. Level 14 vagyok és úgy kell minden kis rp morzsát fölszednem, hogy haladjak a lion-om tuningolásával, ugyanis elég mesze áll még a full tuningtól.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Új hozzászólás Aktív témák