Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Creative997

    őstag

    válasz Mariann294 #14309 üzenetére

    Mint én se költök, mégis van 4 AP-s kocsim és lehetne most már több is.

    Az aeria nem véletlenül csinál olyan eventeket h reklámozd, így több cash folyik be hozzájuk, biztos vagyok benne ha több a felhasználó, a cégek akik finanszírozzák elégedettek és még esetleg +casht is kapnak, csak szerződés kérdése. És a tulajok is kapnak osztalékot ill ki kell fizetni a játékokat csináló céget+az aeriás munkatársakat. Hol lenne nekik pénzük újabb szerverközpontot létrehozni és még azt is fizetni? Reklámból lehetetlen, csődbe menne (habár nem ismerem a cég költségvetését), de egy ingyenes játékgyűjteményt tartalmazó "packot" nem lehet csak reklámból fenntartani, ez biztos, van még valami a háttérben. Volt olyan event ahol 1000$ volt a fődíj és mellé még volt vagy 5 másik nyeremény+nemrég volt olyan ahol plazmatv-t lehetett nyerni (meg x-boxot)... a támogatók nem lehetnek szegények, biztos h nem reklámból jött (ráadásul ez 1 éve volt) Gondoljatok bele h (nem tudom hány) szerverparkot mennyi pénz fenntartani? Jó, sokan veszenk AP-t, nem ismerem a többi játékot, 4 mill user van, de ennek hány %a akik vesznek is? Ráadásul a 4 mill user csak a regisztrált, ennek töredéke játszik csak, sok a fake acc vagy aki csak benézett de nem tetszett neki.
    Egyéni gondolatok. Az aeria ígért ezt-azt, az már más kérdés h be is tartja e vagy mikor, mert az időpontokat mint tapasztaltátok mindig elqrják. Nem érdemes beleélni előre magatokat. (kár h nem olvassa invictusos, mert kíváncsi lennék h igazam van e :D )
    Sry egy kicsit elkalandoztam már, de a lényeg h sztem ezért megy rá az AP-ra az aeria.
    Egyébként a cl7es Morellonak lesz AP párja... akkor mindenki azt akarja megkaparintani (talán NSX?)

    [ Szerkesztve ]

    Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

Új hozzászólás Aktív témák