Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • polonic

    félisten

    A Revalations a nagy sikerű Assassin's Creed játékok következő epizódja.

    Megjelenés: 2011. november 15.
    platformok: Xbox 360, Playstation 3, PC

    A játék Ezio történetét viszi tovább és egyúttal le is zárfa azt, az 50-es éveiben jár a főhős. A helyszín Konstantinápoly lesz.
    Új mozdulatokat tanul Ezio. Van egy új, zipline nevű rendszer is, amivel gyorsabban körbe lehet járni a várost.
    Az eagle vision is fejlődik, ezentúl eagle sense a neve, követni lehet vele az őrök útvonlát is.
    A játékban Altairt is lehet irányítani. Bővebb információ erről még nem derült ki.
    A multiplayer rész is további finomításokon esik át. Új módok is, több karakter.

    A játék kreatív igazgatójával, Alexandre Amancio-val, készült egy riport. Beszél a játék feljesztéséről és a történetről is.

    Az interjúból az alábbiak derültek ki:

    Altair és Desmond története is a végéhez ér. Az egyszer megjelenő harmadik részben teljesen új főhösöket kapunk (Tehát, lesz harmadik rész). Pár szál nyitva marad még a Revelations befejeztével: a Minerva, Juno és világvége utalások. Ahogy közeledik a 2012-es év, egyre aktuálisabbá válik a franchise.

    Lezárul 2 főhős (Altair és Ezio) története. A Revelations minden ilyen szálat elvarr, lezár minden kérdést. Magyarázatot kapunk arra, hogy miért is olyan fontos Ezio a sorozatban, mi a pontos szerepe, milyen szerepet játszik ebben Altair és végül, hogy Desmond mit is keres a történetben.

    UPDATE:

    Elnézést az az előző infokért. Láthatjátok, Desmond nevét áthúztam, az ő története nem biztos, hogy le fog zárulni. Most olvastam az AC ogi honlapon, hogy Desmond története nem zárul le. Ennek hatására megnéztem a kreatív igazgatóval készült riportot és arról nem tett említést, hogy Desmond története is lezárulna.
    Azért került bele az ellentétje először, mert akkor nem néztem meg a videót és megbíztam egy másik magyar oldalban, ahonnan az infokat szedtem. Ott ez volt leírva.

    -----------------------

    Magyarországon várható Collectors Edition megjelenése is a cdgalaxisnál és az 576-nál is.

    tartalom:

    - a játék
    - művészi album (artbook)
    - zenei lemez, a játék soundtrack-je
    - 3 speciális játékbeli tartalmat feloldó kód (1 single player küldetés, 2 multiplayer karakter)
    - bónusz DVD, rajta egy Assassin's Creed film

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák