Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz janos666 #82628 üzenetére

    Én kérek tőled elnézést minden WiFi-felhasználó nevében, amiért arra használjuk az eszközeinket, amire tervezték őket. 400 lakás van az épületünkben, gyanítom, nem én vagyok az egyetlen, aki több WiFi-s eszközt használok egy háztartásban minden gond nélkül. Soha nem szokott problémám lenni egyetlen eszközömmel sem, ahogy a szomszédaim se szoktak erre panaszkodni.

    Ha ez megnyugtat: a router status-ablakában/log-file-jában real-time nyomon lehet követni, hogy melyik eszköz kommunikál épp a router-rel. Ha a TV-n nem indítok Youtube-alkalmazást, egy bitet nem forgalmaz a router a TV felé, meg se jelenik a kapcsolódott eszközök között. Remélem nem attól fog hatalamas "communication breakdown" keletkezni, amikor 3 naponta megnézek a TV-n egy-egy Youtube-videót WiFi-n. De majd igyekszem környezettudatos lenni és ezentúl inkább emlékezetből fogom felidézni a kedvenc klippjeimet, a TV-t pedig be se kapcsolom, mert még a végén megzavarja valaki nyugalmát a fénye. Sőt, veszek lightning portra csatlakoztatható LAN-aljzatot a telefonhoz és az iPad-hez is, aztán kábelekkel rohangálok inkább a lakásban. Így az e-lábnyomom is észrevétlen marad majd és máris jobb lesz a világ.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

  • M_AND_Ms

    addikt

    válasz janos666 #82628 üzenetére

    "A WiFi pedig egy korlátozott erőforrás, így nem szép dolog pazarolni olyan eszközökre, amik kényelmesen használhatók kábeles kapcsolattal is."

    Ha router csak körülményeses érhető el kábellel, akkor az már nem kényelmes mód, tehát van joga a wifinek. Annak a wifinek, ami pont arra való.

    Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

Új hozzászólás Aktív témák