Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz DM-Fan #5456 üzenetére

    "A legtöbb magyar családban bődületesen sokat megy sajnos a TV, egy nap akár 8 órát is"

    miért sajnos?
    Kb nálunk is ennyit megy. Hazaérünk, megvacsorázunk. Aztán kb 18h-tól mindenki teszi azt, amihez kedve van. Pl az Asszonykám kimondottan szeret kb 1,5 órát aludni a TV elött :)
    ha így esik neki jól, miért ne tegye. Ha nem ő alszik mellette, gyakran én mellettem megy a TV valami koncert videóval zenét hallgatok róla. (+erősítő)
    Aztán megnézünk valami filmet kb 22h-ig Eztán jellemzően engem szolgál háttér zörej gyanánt, nem ritkán Echo TV valami beszélgetős műsorral, vagy valamelyik tudományos csatorna a világegyetem rejtelmei/autózás témakör. Én éjfél körül szoktam aludni menni.
    Nekem inkább pókerezés/egyéb internet böngészés mellé kell a TV, kb heti 6-8 órát nézem csak direktbe a készüléket. Tegnap megnéztük a Pénzcsináló (moneyball) filmet, elég jó.
    .....bocs, ez csak 6 óra. Reggel van, most keltem, ezek szerint elszámoltam magam. A lényeg, hogy nem nehéz a 8 órát összehozni.

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák