Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mankó

    veterán

    válasz DM-Fan #40805 üzenetére

    *Nem hiszlek el titeket. :DDD
    Karácsonyra halasztottam az 50"-os vételét, mert amit akartam használtan (50ST50) a szállítással egyebekkel 270-re rúgott volna. Így úgy döntöttem, megvárom amíg az ST60 széria ára mérséklődik 230 környékére.
    De addig, ki akarom cserélni a 32-es lcd-met egy digitális csatornát is fogadni tudó max 42-es készülékre, amelynek maximális méretei nem haladhatják meg a 98*74-es méretet. Amikor még LCD-ket lesegettem, akkor ebbe a méretbe több típus is belefért volna. Ebből kiindulva gondoltam, hogy a 42-es plazmák is elférnek. Tévesen. Azaz az 50-es szériák nem férnek el, mert a szélességük 1 m + .

    Ispy: Nem veled van a baj, hanem a lakás sz@r elrendezésű. Eddig nem tűnt fel, mert nem voltak extra igényeim, de most, hogy tv-t váltanék, hirtelen sehova se menne be. De már ezen túl vagyunk kis szoba fala lesz az 50-es helye.
    Másnál, ahol nincsenek körbe bástyázva a falak, persze, hogy könnyebb egy nagyobb tv-t elhelyezni. Nálam a fél lakást újra kellett volna bútorozni, ahhoz, hogy a nappaliba betudjam rakni az 50"-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák