Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz anonym1s #17138 üzenetére

    Az, hogy "az LG-k olcsók és pontosan annyit érnek", az ugyanazt jelenti mint a hozzászólás megelőző mondata, "az ár/érték arányuk teljesen rendben van", csak nem akartam szóismétlésbe bocsátkozni.
    Ebben a topikban plazmákról folyik a társalgás, senkit nem érdekel, mennyiért lehet kapni LCD-ket. Viszont 50 colos full HD plazmát 160000 forintért csak az LG kínál, ami a többiekhez képest szerintem olcsó és jó vétel.
    Ha visszaolvasnál, megtalálnád azokat a hozzászólásaimat, amiben elismerően nyilatkozom a PM680-ról. Azt is írtam, ha nem kellett volna visszaadnom, most is elégedetten használnám. Az AVO-n az LM960-ról szinte csupa jókat, méltató mondatokat írtam.

    Ez most megint lekezelőnek tűnhet, de kénytelen vagyok így leírni.
    Ennek fényében kijelenthető, szövegértelmezési gond okozta azt az alaptalan vádat, miszerint én az LG tévéket szemétre való hulladékoknak neveztem.
    Egy bocsánatkérést elfogadok!

    Azért halkan megjegyzem, a szar fekete szint (Te írtad így) bizony meglehetősen nagy gond, nem is kell más bajának lennie egy tévének ahhoz, hogy az ember ne vegye meg.

    Igen, kérdezés előtt visszaolvasok, ez a fórumozás egyik alapszabálya, ami mindenkire nézve kötelező.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák