Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anonym1s

    őstag

    válasz BBéci #17139 üzenetére

    Azt irtad "az lg tv-k olcsok es annyit is ernek" es az emberek igen nagy szazaleka (termeszetesen te nem, te kivetel vagy) rossz minosegre asszocial az olcso szo hallatan, ezert en is e szerint ertelmeztem a mondatodat. A kesobbi felreertesek elkerulese vegett, fogalmazz pontosan, es bocsatkozz csak nyugodtan szoismetlesbe, az kevesbe zavaro mint az, ha a te pontatlan fogalmazasod miatti felreertesekert, meg te kered ki magadnak ha valaki nem a te gondolatmenetedet koveti.

    En nem emlekszem hogy lcd arakrol irtam volna. Megtenned hogy kiemeled azt a reszt?
    Ha nem sikerul, akkor neked komolyabb szovegertelmezesi problemaid lehetnek, es ha gondolod szivesen korrepetallak szabad idomben amikor raerek.

    Vegul annyit hogy ez itt egy forum, ahova az emberek kerdeseket/valaszokat irnak, es ne vard mar el tolem hogy olvassak el 17000 hozzaszolast mielott kerdest teszek fel. Olvastam 1-2 oldalt de nem talaltam amit kerestem, es en nem erek ra egesz nap itt ulni es keresgelni a tobb ezer hozzaszolas kozott, csak azert, hogy ne bantsa a szemedet a kerdesem. Ha neked nehezedre esik valaszolni egy mar elhangzott kerdesre, akkor egyszeruen ne valaszolj. Ilyen esetekben ennyi a te dolgod. Majd valaszol az, akinek nem esik nehezere.

    Ezzel befejeztem ezt a temat, nekem nincs idom sem es kedvem sem a veled valo eszmecserehez nyelvtani es forum etikai kerdesekben.

    [ Szerkesztve ]

  • pongi1

    tag

    válasz BBéci #17139 üzenetére

    Elkezdtem elolvasni a cikket az LG tévéről, aztán mikor megnéztem az árát, rájöttem, hogy nincs értelme tovább olvasni, mert ennyi pénzt az életben nem adnék tévéért, leginkább mert nincs rá ennyi pénzem, viszont egy mondaton megakadt a szemem

    A cikk elején azt írtad, hogy "egy lapostévének falon van a legjobb helye". Miért?

Új hozzászólás Aktív témák