Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz StLui #16253 üzenetére

    Szó sem volt beégésről, csak ghostról.
    Másfél hónapig használtam LG680-ast, a legcsekélyebb mértékben sem vigyáztam rá, a végére sem ghost, sem beégés nem volt rajta. Az olimpia alatt napi 8-10 órán át volt rajta az M1-M2 logója.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • hunspikey

    őstag

    válasz StLui #16253 üzenetére

    Ágh, a plazma nem ezért fog kihalni, hanem sokkal inkább azért, mert az emberek nem járnak alaposan utána annak, hogy igazából mi adja a jobb eredményt az otthonában, éles körülmények közt. Bemennek a Média M-be, és ami a legfényesebben villog az a jó...

    Amit nálam látsz annak semmi köze ahhoz, hogy nekem mekkora erőfeszítés volt a TV-t megvenni (egyébként nem nagy) sokkal inkább ahhoz, hogy amíg egy kütyü új, addig minden nap babrálok vele, tekerem jobbra-balra, szórakozom vele. Aztán ráunok és már nem érdekel többé. Én ilyen vagyok. Pl meglátok egy új telót, ami tetszik, akkor ott azonnal eldöntöm, hogy megveszem, mert érzem, hogy ez most tetszik. Két hónap múlva már ütött-kopott és nézem a következőt. Vagy ilyen vagyok a gitárokkal - elég béna gitáros vagyok a gyakorló, rendes zenekarban játszó gitárosokhoz képest, de azért simán letolok egy-két Gary Moore-t vagy Pink Floydot, és ehhez képes vagyok igen-igen drága gitárokat venni (amitől egy dekával sem játszok jobban, sőt néha rosszabbul, mert nem szoktam meg), de csak addig érdekel az is, amíg új és szórakoztat. Vagy például van egy versenyautóm is, amit csak azért tartok és fejlesztek folyamatos alkatrész cserékkel, mert ez érdekel benne igazán (a legózás része, az új, nagyobb, erősebb alkatrész beszerzése, beépítése, egy új dyno grafikon stb), nem az, hogy mennyit megyek egy versenyen....Sajnos ez már nálam csak így marad. Hát, igen, így utólag, tényleg elég iszonyatos amit művelek... :O :Y

    Szeretnék minden "normális" embert megnyugtatni - hogy szerintem egy ilyen VT50-et simán lehet üzemszerűen is használni, de én még agyban nem tartok ott :)

    Két hónap múlva nem fog érdekelni, akkor kezdek valami újat :D de az egy másik fórum témája lesz...

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák