Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hp Canon

    tag

    Sziasztok, az én történetem a hivatalos szervízzel. Van egy Panasonic P65VT50-esem, jó áron vettem használtan egy barátomtól, semmi beégés csak az egyik hdmi nem működött. Pár hónapig tökéletes volt aztán tönkrement mind a 4 csatlakozó. Néztem a tv-t boxon egyszer csak elsötétült a kép. Bevittem a pana szervízbe, megcsinálták kb 2 hónapot ültek rajta. Betartva hogy a hdmi kábelt csak kikapcsolt készülékekbe szabad dugdosni és a pára miatt órákat hagytam a szobába "melegedni" beüzemeltem a készüléket. Egy napig birta is, utána elkezdett vízszintesen csikozódni, majd egy perc múlva kikapcsolt, és ekezdett kattogni, mintha be akarna kapcsolni de nem sikerül. Na ezzel a hibával visszavittem, azóta megint eltelt majdnem 3 hónap, minden héten megkérdeztem mi van vele, válasz, várják az alkatrészt. Már ez is abszurdum, 3 hónap alatt a holdról megjön az alkatrész, főleg hogy a napokban azt is megtudtam hogy ráküldtek valami tesztet a tv-re, ami kimutatta hogy a rosszul összedugás miatt megint a hdmi panel ment tönkre. Tehát szerintük én tettem tönkre. Mivel tudom hogy nem így van (hacsak valamelyik hdmi kábelem nem rossz, de ezt azért kizárnám), szerintetek mennyire robbanok szét? Ti mit csinálnátok a helyembe?

Új hozzászólás Aktív témák