Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemmy9

    őstag

    Na megvolt az ismerkedés a VT60 és köztünk :)
    G30-at váltott, hosszú agyalás után. Kezdésnek a Nolan féle Batman filmek lettek megnézve. Hát emberek, ez valami döbbenet! Az IMAX jeleneteknél tátva maradt a szám :Y
    A szélesvásznú jeleneteknél a tv zöld ledje miatt sejthető, hogy ott a készülék, amúgy csak a kép lebeg a szobában, szóval brutális a fekete.
    Lehet, hogy hülyeség, de óráról órára szebb a képe, szvsz. Minden fillért megért azt mondom így utólag.
    Még nagyon nem is állítgattam, mi lesz ha János kalibrálja.
    A hengermalom utcában vettem át, és vittem adathordozót a pixelteszt végett, de nem olvasta be a tv, valamit ebaxtam. Zárás előtt fél órával a srácok minden követ megmozgattak, hogy valahogy leteszteljük, végül a szervizmenüből előhívtak színeket, és meg tudtuk vizsgálni, persze minden ok.
    Rendkívül segítőkészek és kedvesek voltak, le a kalappal.
    Ami negatívum, a ventillátor és a tápzúgás engem zavart az első pár percben, de mivel a kanapéról nem hallani, nem gáz.
    3D felejtős, okossága fullos, és abszolút iOS barát.
    Ez egy csúcs megjelenítő a tudomány mai állása szerint :))

    Még annyi, hogy a barátomék itt voltak megnézni (Samsung fél millás lcd-jük van) és a kérdés az volt, hogy mi ez, hogy működik, esetleg valami idegen technológia, mi az túrótól van ennek ilye brutál szép képe?
    Jól be is ba...tunk bánatában :DDD

    Szerintem!

Új hozzászólás Aktív témák